10.01.2024

Suur õunamahlategu lasteaias

Musirullide rühm võttis sügisel koostöös lapsevanematega selle õppeaasta eesmärgiks, et üks kord kuus tehakse ema või isaga rühmas või väljasõidul midagi imevahvat ja õpetlikku.

26.septembril kutsus Remi Remi isa Alvar lasteaia õuealal üles "õunamahla vabriku". No küll see oli vägev tegemine. Remi isal oli selline aparatuur kaasas, et vaata ja imesta! Lapsed said põhjaliku ülevaate, kuidas üks õunamahla tegu käib ja muidugi, kui hästi maitseb värske õunamahl.

Aitäh Alvar Paal!

Ootame järgmisi põnevaid ettevõtmisi, et koos nautida ühist päeva.



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Osalesime Rohejahil

 Juba kolmandat aastat järjest toimus Kuusakoski rohejaht. Kokku koguti üle 1,5 miljoni küünlaümbrise, enam kui 1300 telefoni, 1200 arvutit ...