6.19.2025

Lusti ja mullipidu

Tänasel mullipeol nii mulle, jäätist kui ka muusikat. Kuna hommikul sadas taas vihma, siis kogunesid lapsed saali. Saalis ootas neid juba öökull, kes mängis lastega juba tuttavaid laulumänge nagu "Ära karda," "Kes aias" ja plaksutants. Jäätist oodates oli avatud vabalava. Kõikidel soovijatel oli võimalus mingi etteastega esineda.

Seejärel maiustati jäätisega ning mindi õue mulle puhuma ja edasi lustima.










Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Osalesime Rohejahil

 Juba kolmandat aastat järjest toimus Kuusakoski rohejaht. Kokku koguti üle 1,5 miljoni küünlaümbrise, enam kui 1300 telefoni, 1200 arvutit ...