Naerupalli rühma lastel oli täna võimalus ette võtta bussireis Kohtla - Nõmme kaevandusmuuseumisse. Seal ootas mutipere, kes viisid meid kaevandusse, mis on nende elukohaks. Mutid andsid võimaluse maa all rongiga sõita, kuulata toredat jõulujuttu, näitasid oma "elamist", sõime piparkooke ja jõime maitsvat sooja teed, tuubitasime õues ja lõpuks külastas meid jõuluvana, kes ühise jõululaulu esitamise preemiaks jagas lastele väikese kingituse. Alguses mõni laps pelgas mutipere ja maa alust kaevandust, kuid mida rohkem seal olime, seda julgemaks nad muutusid. Bussi jõudes ütlesid lapsed, et oli väga põnev ja tore jõulumaa.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar