4.04.2024

Pesamunad meisterdasid linde ja linnupesa

Pesamunad meisterdasime linnukest, kus harjutasime liimipulga hoidmist ja sellega paberi katmist, kuhu liimisime suled. Lapsed valisid sulgede värvi just sellised nagu soovisid, seega tulid meil kirjud rõõmsad linnukesed.

Ülejärgmisel päeval kleepisid Pesamunad "Linnupesa".

Lapsed harjutasid pliiatsihoidu ning püüdsid teha paberile vildikaga ringjaid liigutusi, moodustades nii linnupesa. Kui pesa oli paberile valmis saanud, kleepis iga laps pessa linnukese. Laps tunneb rõõmu paberile kritseldamisest.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Osalesime Rohejahil

 Juba kolmandat aastat järjest toimus Kuusakoski rohejaht. Kokku koguti üle 1,5 miljoni küünlaümbrise, enam kui 1300 telefoni, 1200 arvutit ...