10.04.2022

3.klass käis sood uurimas

 04. oktoobri hommik tervitas meid tiheda vihasajuga. Vaatamata sellele istusime bussi ja sõitsime Kotka matkarajale.

Kohale jõudes vaibus ka sadu. Retkejuht tutvustas matka marsruuti ning matkaraja reegleid. Tempoka kõnniga jõudsimegi mitmesse peatuspaika - Kullaauku, Vaatetorni ja puhkealale. Kõndimise ajal oli ka mitmeid peatuseid, et ümbrusega lähemalt tutvuda - vaadata, kuulata, nuusutada. Iga õpilane sai endale meisterdada levinumate sootaimede määraja. Õpilastele meeldis kõige rohkem soo peal kõndimine, ilus ümbrus, uute asjade uurimine.

Õpetaja Kristi Vaarmann

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Osalesime Rohejahil

 Juba kolmandat aastat järjest toimus Kuusakoski rohejaht. Kokku koguti üle 1,5 miljoni küünlaümbrise, enam kui 1300 telefoni, 1200 arvutit ...