9.13.2022

Ka tänavu oli kõrvitsasaak rikkalik

Kevadel õpilaste poolt istutatud kõrvitsataimed olid sooja suvega jõudsalt kasvanud. 13.septembril oligi aeg kõrvitsad kokku lugeda. Saagi aitasid koristada 8.klassi õpilased. 

Kõrvitsakoormast jagub annetada nii loomaaia elanikele kui ka kooliperele kõrvitsapüreesupiks.

Kuna heategevuslikus kõrvitsate kogumiskampaanias on Tallinna Loomaaed piiranud vastuvõetavate aiasaaduste koguseid, siis sel sügisel me valla elanikelt kõrvitsaid juurde ei kogu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Osalesime Rohejahil

 Juba kolmandat aastat järjest toimus Kuusakoski rohejaht. Kokku koguti üle 1,5 miljoni küünlaümbrise, enam kui 1300 telefoni, 1200 arvutit ...